Tovar

Ako mi môj nový matrac zmenil život

Veľmi dlho som nerozumela tomu, prečo ľudia toľko riešia matrace. Veď ide o vec, na ktorú si človek večer ľahne, zaspí a zobudí sa až ráno. Dobre, viem, že by sa malo spať na zdravom povrchu, no keďže ja som ani len netušila na akom matraci spím a žiadne komplikácie som nepociťovala, hovorila som si, že celá tá maškaráda okolo matracov, musí byť len marketingovým trikom. Asi už tušíte, že som zmenila názor. Áno, zmenila som ho hneď potom, ako som sa zamilovala do svojho nového matraca.Mopslík zabalený v deke sedí na bielom matraci.jpg

Láska na prvý pohľad

Bola som v predajni s nábytkom, keď som v diaľke zbadala nápis „matrace – akcia“. Kamarátka si prezerala nejaké závesy, ktoré ma nezaujímali, tak som sa šla pozrieť k matracom. Bolo to ako scéna z filmu. V diaľke som zbadala matrac, ktorý bol asi tak trikrát hrubší ako všetky ostatné. Bol položený tak, že si na neho mohol človek ľahnúť. Nedalo mi to a matrac som vyskúšala. Niečo také ste nezažili. Na matraci sa ležalo tak pohodlne, že som sa rozhodla na kamarátku počkať v polohe ležmo.

Neviem prečo, ale v tom momente som skontrolovala rozmery matracu, zistila, že bude sedieť na moju posteľ, išla k pokladni a matrac zaplatila. Nerozumiem tomu preto, že som žiadnu kúpu nového matracu neplánovala. Keď som si však vzala do úvahy tú pohodlnosť a k tomu ešte nízku cenu, proste som nedokázala odolať.
Posteľ s modrými vankúšmi, vedľa ktorej je sklenený stolík s budíkom.jpg
Zoznámte sa s mojim matracom

Možno ste doteraz nepochopili, prečo vlastne píšem tieto riadky. V podstate som sa chcel sa chcela pomaly https://www.emimino.cz/diskuse/najednou-mam-strasne-pomaly-pocitac-115140/ dostať k vysokým matracom, ktoré sú tak nesmierne pohodlné, že si ich, bez pochýb, zamilujete aj vy. Aj v prípade, že kúpu nového matracu neplánujete, skúste si takýto kúsok vyskúšať, keď sa budete nachádzať v nejakej predajni s matracmi. Uvidíte, že tomu blahu neodoláte. No a ak chcete ušetriť, tak hľadajte akcie, pretože vysoké matrace nie sú vôbec lacné.