Podnikanie

Čo je na erotických masážach tabu

Začuli ste informáciu o erotických masážach a už si mnete ruky a trite dlaňou v rozkroku pri snovej predstave, ako váš penis spočinie hlboko v ženskej pošve, a vystriekate do nej všetok obsah vašej semennej tekutiny s oplodňujúcimi spermiami? Krásna predstava, však? Ale tentoraz vás musíme krotiť, pretože sa naozaj nejedná o služby tohto typu, no o skutočnú masáž. Síce trochu odlišnú od športových či relaxačných masáží chrbta alebo bosých chodidiel, ale predsa len stále masáž. Čo je pre vás na erotických masážach tabu, a čo nie je?

lávové kamene

Nie je to sex – ešte raz pre úplnosť a pre istotu zopakujeme – po masérke nemožno požadovať pohlavný styk. Ani do vagíny, ani do análu, ani do úst. Toto je nutné si zapamätať a počítať s tým dopredu, aby ste neboli sklamaní, frustrovaní a naštvaní.

erotická masáž

Masáž – erotických masáží existuje niekoľko typov, môžete si objednať masáž lingamu či prostaty, celkovú masáž, nuru masáže, a pri každej budete mať záruku, že sa vám masérka postará o veľmi nežné a jemné dotyky, ktoré zvyšujú sexuálne napätie, a vy si potom môžete užiť aj viac orgazmov. V podstate je to niečo ako sex, aj keď to nie je sex. S erotickou masážou sa dá ale dosiahnuť také emotívne vzrušenie, že sa vám táto procedúra môže zapáčiť viac, než klasický pohlavný styk.

Alkohol a drogy – ak holdujete alkoholu a drogám a nehodláte sa svojej vášne vzdať ani v deň, kedy si objednáte erotickú masáž, potom si ju radšej rozmyslite, pretože pri podozrení na konzumáciu alkoholu či drog budete vykázaní. Jednak kvôli nepríjemnostiam a ohrozeniu intimity masérok, a potom všeobecne pre samotný princíp, pretože masáž má byť o uvoľnení, kráse, radosti, nežnostiach a porozumení, nie o hrubostiach a násilí.

Kofeín áno alebo nie – kávu si dopriať môžete, je to síce ľahká droga, ale zakázaná nie je. Avšak kofeín zvyšuje hladinu stresových hormónov a vy sa potom tým zbytočne budete ochudobňovať o intenzívnejší zážitok vnútorného pokoja a mieru a navodenie prirodzeného sexuálneho napätia, vedúceho až k slastnému vrcholu.