Podnikanie

Zelená pre budovy

Každý z nás pozná energetické skupiny, do ktorých zaraďujeme spotrebiče ako napr. práčku, chladničku a mnoho ďalších. Sú to skupiny od A po D, kedy A znamená najúspornejšie a D najmenej úspornejšie. Niečo podobné majú aj budovy. Je to dokument, ktorý má názov energetický certifikát budov. Je to papier, na ktorom je zaevidovaná celková spotreba energie v dome, byte, hocijakej budove, či už je to energia potrebná na klimatizáciu, ohrev vody, na vykúrenie domu, osvetlenie, a tak ďalej. Podľa jednotlivých skupín vieme určiť, ako je na tom vaša budova s energetickým hospodárstvom. Sú to skupiny od A po G.

zelená vlajka

Ak ste si nedávno kúpili dom alebo ho chcete predať, poprípade niekomu prenajať, tak tento dokument je veľmi dôležitou súčasťou celého procesu. V skratke je to papier o kvalitatívnych energetických hodnotách budovy. To by asi tak bolo ku krátkemu oboznámeniu sa s energetickým certifikátom budov. Prečo by ste si mali vybrať práve nás na zhotovenie tohto dokumentu? Pretože sme v tom predsa najlepší! Naši odborníci vám so všetkých ochotne poradia, či už priamo u nás v Prešove alebo telefonicky, emailom. Pomôžeme vám so všetkým, čomu nerozumiete alebo si potrebujete objasniť.

budova

A to najdôležitejšie všetky hodnoty spracováva odborník, ktorý sa vo všetkých týchto veciach vyzná a má a to odbornú spôsobilosť. Čo vám zaručí kvalitu našich služieb? Je to fakt, že naše služby si zakúpili už viac ako 3600 majiteľov budov na Slovensku! Cena tohto energetického certifikátu budovy sa dá dohodnúť buď telefonicky, alebo vyplnením elektronického formuláru na našej stránke. Ak by ste mali akékoľvek otázky. zavolajte alebo napíšte, sme tu len pre vás! Dajte aj vy zelenú vašej budove! S našimi službami to určite hravo zvládnete. Zelené A pre vašu zelenú budovy vám ponúka energetická certifikácia budov.