Dovolenka

Strávte luxusnú dovolenku na mori!

Pri prechode na palubu vás priateľská posádka pozdraví vaším menom. Ako je to možné? Práve ste prišli na palubu! Prvotriedna personalizovaná služba je len jednou z charakteristických znakov luxusných výletných liniek.

výletní loď

1. Seven Seas Explorer
Ako vlajková loď linky Regent Seven Seas, je Explorer príkladom charakteristických znakov vynikajúcej kuchyne a super-all-inclusive, pre ktoré je Regent známy. Ak hľadáte mimoriadne ubytovanie na mori, nehľadajte nič iné ako túto loď. Všetky kajuty sú apartmány. Verejné priestory lode sú rovnako ohromujúce. Loď je vybavená obrovským množstvom žuly a mramoru plus takmer 500 lustrov z českého krištáľu a skla. Milovníci umenia si budú môcť vychutnať 2500 umeleckých diel vystavených po celom plavidle vrátane niektorých špeciálne objednaných obrazov španielskeho umelca Eduarda Arranza-Brava a diela majstrov ako Picasso.
Cestovné zahŕňa prémiový alkohol, víno, liehoviny, pivo, sódu, vodné a športové aktivity, všetky jedlá, neobmedzené Wi-Fi plus ďalšie milé benefity a darčeky.

parník

2. Crystal Serenity
Crystal Serenity ponúka solídny a bohatý program, ktorý pravidelne hostí známych autorov, politikov a ďalších odborníkov a hosťujúcich rečníkov. Spoločnosť Crystal Cruises urobí všetko pre to, aby poskytli prístup k najzaujímavejším a najznámejším ľuďom na svete. Loď vyniká, aj pokiaľ ide o možnosti ponúkanej zábavy. Ak milujete počúvanie hudby v salóniku alebo si radi vychutnávate veľkolepé show, Crystal Serenity vás nadchne. Stretnete sa s umelcami – od klasického kvarteta, ktorý hrá počas popoludňajšej čajovej služby až po  jazzového speváka  v salóniku, keď si popíjate koktail pred alebo po večeri. Po večeri je karaoke a tanec v Pulse Disco. A ak máte radi spoločenské tance, môžete si zatancovať  v Palm Court. Produkcie v štýle Broadway sú predstavené v salóniku Galaxy a kasíno, ktoré sa nachádza na ceste k divadlu, má veľa herných stolov.

dovolená na lodi

3. Vikingská hviezda – Viking Star
Vikingské oceánske plavby  zahŕňajú transfery, bezplatné víno a pivo na obed a večeru a bezplatný neobmedzený internet. Počas plavby ponúka zaujímavé prednášky, ktoré učia cestujúcich o regióne, v ktorom sa loď plaví.  Plavba je vhodná skôr pre tichšiu spoločnosť a pre zvedavých cestovateľov. Linka nie je vhodná pre rodiny s deťmi. Na palubu nesmie vstúpiť nikto mladší ako 16 rokov.