Tovar

Ako si zlepšíte vašu erekciu?

Ako si zvýšite erekciu? No veľmi jednoducho. Vyskúšajte rôzne prírodné afrodiziaká, ktoré nájdete aj medzi vašimi potravinami v kuchyni. Chcete vytvoriť vašej manželke nezabudnuteľný vzrušujúci večer? Vyskúšajte ju obsypať jahodami a zjesť ich priamo z nej. Oddajte sa takto rozkoši priamo u vás doma. masáž, ruky

Vynikajúcimi afrodiziakami je aj napríklad med a káva. Káva je skvelým stimulantom pre sexuálne chúťky, práve kvôli obsahu kofeínu. Viete, že aj viaceré druhy ovocia sú skvelými afrodiziakami pre vaše chúťky? Napríklad taký ananás. Ananás je skvelým detoxikantom a obsahuje veľké množstvo vitamínu C. Maliny a jahody sú bohaté aj na zinok, čo môžete dokonca aj využiť pri posteľných radovánkach. No už v minulosti vedeli, že najlepším prírodným afrodziakum je čokoláda a kakao. Ako zvýšiť erekciu pomocou potravín? Sú to naozaj výnimočné potraviny s výnimočnými vlastnosťami. Čokoláda obsahuje antioxidanty a aj viaceré minerály a má dokonca aj dokonalé povzbudzujúce účinky na sexuálny život. Nehovorte mi, že si sem tam nedoprajete pohárik červeného vína. My slováci proste si vychutnávame dobré víno. Aj vo víne sa nachádzajú afrodiziaká.

sleepingonside-e1554844684438

Len si dajte pozor na to, koľko ho vypijete. Jeden pohár červeného vína môže prebudiť vaše zmysly a zlepšiť vašu potenciu. Len to neprežeňte, pretože bude mať skôr utlmujúce účinky a dosiahnete ním pravý opak. Vyskúšajte napríklad aj cesnak a cibuľu alebo taký zázvor. Tiež majú vynikajúci účinok na sexuálne túžby. Avšak cibuľu ani cesnak nejedzte pred romantickou a sexuálne vášnivou nocou. Nevoňalo by vám to. Vedeli ste, že aj granátové jablko má veľmi pozitívne účinky najmä na mužov a pomáha im zvýšiť ich libido a sexuálnu potenciu? Pôsobí tiež na zlepšenie erekcie, pre t oby ste ho do vášho jedálnička mali hneď zaradiť. Dúfam, že vám moje rady pomohli a teším sa na vás nabudúce.