Tovar

Zvýraznite svoj dekolt

Móda patrí v dnešnej dobe k najdôležitejším aspektom v našich životoch. Ľudí posudzujeme podľa výzoru a všímame si každý detail. Preto väčšina, najmä žien, strávi pred odchodom z domu niekoľko minút pred zrkadlom. Pokiaľ však chcete zaujať, musíte rozmýšľať nad každým doplnkom. Aj keď na každodenné nosenie preferujeme len tričko a nohavice, nemali by sme zabúdať ani na šperky. Práve tie vedia zaujímavo dotvoriť celý outfit. Na tele sú výrazné a upútajú pozornosť vďaka svojmu ligotu.

prívesok na retiazku

Náušnice vždy boli a aj budú pravidelnou súčasťou vzhľadu. Poslednú dobu sa ale do popredia dostáva retiazka. Mohutné náhrdelníky už dávno nie sú v kurze. Do módy prichádzajú minimalistické, jednoduché retiazky na krk, ktoré sa hodia ako ku roláku, tak aj ku tričku či blúzke. Takýto jednoduchý štýl podčiarkne vašu ženskosť a upúta každú pozornosť. Najobľúbenejšie sú strieborné retiazky. Cenovo sú oveľa výhodnejšie ako zlato a vhodné na bežné nosenie, ale aj spoločenskú akciu. Dĺžka retiazky už dávno nemusí byť krátka. Najmä k rolákom a na košelu sa hodí dlhšia retiazka. Nebojte sa ani kombinácie. Práve kombinácia kratšej a dlhšej retiazky s rôznymi príveskami je túto sezónu mimoriadne moderná.

zamrznutá retiazka

Nezabudnite ani na prívesok. Práve prívesok urobí z vašej retiazky dokonalý šperk. Výber prívesku by mal byť originálny, ale najmä personalizovaný. Či už sa rozhodnete pre vaše znamenie, iniciály alebo nejaký znak prívesok by mal byť v rovnakej farbe ako retiazka a nemal by byť príliš veľký ani malý.

Striebornou retiazkou zvýrazníte váš dekolt. Práve striebro je oveľa vhodnejšie ako bižutéria a na krku sa prekrásne ligoce. Nemusíte sa báť ani setu, kde zladíte s retiazkou aj náušnice, prípadne náramok.

Retiazka je vhodná aj ako darček. Či už na narodeniny, krst, prijímanie alebo Valentína. Retiazkou nič nepokazíte.