Tovar

Svadobné pozvánky pre Váš veľký deň

Vaše svadobné plány dostávajú reálnu podobu a spôsob, akým oznámite Váš najdôležitejší spoločný deň bude podobne ako všetky ostatné detaily veľmi dôležitý.

wedding-1183270_640

Tradícia, slušnosť, úcta k svadobným hosťom spolu s originalitou, kreativitou a jedinečnosťou sa spájajú v ponuke svadobne pozvanky Graphicsoul.

Svadobné oznámenia a pozvánky sú spolu so svadobnými menovkami, etiketami na svadobné víno a výslužky dôležitou súčasťou pred svadobných príprav. Venujte im náležitú pozornosť, veľa povedia o sile Vášho vzťahu, http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/vztah originalite a vyjadríte nimi aj Vašu úctu k pozvaným hosťom a Vašu snahu o usporiadanie nezabudnuteľnej svadobnej hostiny.

Svadobné pozvánky, ich ponuka a možnosti riešenia je nevyčerpateľná téma. Grafika, typ písma, farebná realizácia, veľkosť, texty oznámenia sú prvky, ktoré si zvolíte sami alebo máte v ponuke predvolené šablóny a prevedenia, z ktorých si určite vyberiete.

Aplikácia na webovej stránke Vám umožní zhotovenie Vášho originálneho návrhu, ktorý potom konzultujete s odborníkmi, ktorý Vám poradia a navrhnú úpravy, ktoré Váš návrh zdôraznia a vyzdvihnú.

V ponuke sú rozmery oznámenia 14,5 ×10 cm, individuálne návrhy nie sú problémom. Ponúkané podkladové farby sú najmä biela lesklá a matná farba, snehová perleťová, krémová farba a biela farba s imitáciou plátna.

Vzorky papiera na svadobné oznámenia môžete vidieť aj vopred, prípadne Vám ich zašlú.

Ak máte nedostatok času, všetko vyriešite aj online, aj vrátane konzultácie.

wedding-3372884_640

Vaša predstava je prvoradá, po zaslaní alebo predstavení Vášho nápadu prebehne konzultácia, dostanete rady a odporúčania grafikov a až po vzájomnom odsúhlasení nastáva tlač pozvánok. Celý proces je rýchly a korektný.

Záleží iba na Vás, či súčasťou svadobnej pozvánky bude spoločná fotka, úryvok spoločnej básne alebo piesne, či si zvolíte konzervatívne tradičné oznámenie alebo vintage prevedenie alebo úplne kreatívne a originálne, ktoré bude vyjadrovať iba Vás.

Akékoľvek si vyberiete, vždy bude pre Vás nezabudnuteľné.