Nezařazené

Keď milujete pekné veci

Nakoniec sme sa však s manželom rozhodli, že byt je pre nás dvoch a naše dve deti skutočne malý. Takže sa nedalo nič robiť a museli sme ísť do domu. Dlho mi trvalo, kým som presedlala z predstavy byt na predstavu dom, ale nevadí. Vedela som, že ako som si zvykla na predstavu bytu, zvyknem si aj na dom. Hlavne vtedy, keď sa v ňom budem môcť skutočne vyblázniť.

schodiště

Mala som šťastie, pretože v zariaďovaní mi dal môj manžel voľnú ruku. Predstava toho, že si môžem robiť vo svojom domove čo len chcem a môžem si ho zariadiť, ako len chcem ma naozaj hriala pri srdci. Práve preto som sa skutočne tešila a dávala som dokopy všetky moje predstavy. Vedela som však, že musím myslieť aj na praktické veci, nielen na tie, ktoré sa mi páčia. Potom mi však napadlo, že môžem predsa spojiť príjemné s užitočným a kúpiť veci, ktoré sa mi páčia, ale zároveň majú aj nejaký význam.

Už keď som sa dostala k nášmu schodisku a k zábradliu, vedela som, že s tým musím nejakým spôsobom vybabrať. Vedela som, že schody a aj balkón potrebujú okolo seba ochranu, nejaké zábradlie, no nemohla som si pomôcť, nevedela som nájsť ani jedno, ktoré by sa mi páčilo. Už som to chcela skutočne vzdať a kúpiť nejaké, čo sa mi vlastne ani nebude páčiť len preto, aby som nejaké mala.

spirála

Potom som však narazila na niečo, čo mojej umeleckej duši, ktorá miluje krásne veci, doslova vyrazilo dych. Vedela som, že ak sa niečo do našej domácnosti skutočne hodí, tak je to iba toto. Nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/bolo presne to, čo mojej domácnosti sadlo ako uliate. Mala som pocit, že ho vyrobili a vymysleli priamo pre nás. Naozaj nie je nič krajšie, ako sa radovať z takej peknej veci, ktorá je zároveň perfektná pre bezpečnosť mojich detí. Dokonca ma pochválil aj môj manžel a to už je skutočne, čo povedať. Je predsa len veľmi náročný.