Nezařazené

Doprajte trocha pohodlia aj mužom

Každá žena, ktorá sa stará o šatník muža, určite bude so mnou súhlasiť, že niekedy je nad naše sily presvedčiť muža, aby sa obliekol inak než to robí už celé roky. Totiž oblečenie, ktoré mu sedí a cíti sa v ňom pohodlne, vymení len veľmi ťažko, ale netýka sa to všetkých mužov, mladšie ročníky sú novinkám v móde prístupnejšie.

Kombinácie farieb sú obľúbené

Módu pre mužov tvorí aj značka BIG STAR, známa aj u nás už pomerne dlho https://modnysvet.sk/ má svojich zákazníkov aj na slovenskom trhu a zrejme sú s ňou spotrebitelia spokojní. Popularita značky záleží aj od schopnosti odhadnúť chute zákazníkov a prinášať im to, čo sa im páči a zároveň ich nenápadne orientovať smerom k trendom. Jedným zo spôsobov je zamerať sa na najviac nositeľné pánske mikiny s kapucňou kúsky, tie nenápadne inovovať a tak ich podsúvať zákazníkom.

Ležérny štýl preferuje asi najviac mužov, priškrtené krky kravatou si „doprajú“ len tí, ktorým to prikazuje ich práca alebo príležitostne, inak sa navlečú do svojich obľúbených mikín a džínsov. A práve mikiny môžu byť neformálnym kúskom, ktorý dotvára obľúbený outfit bežného pracovného dňa, ale aj v čase trávenia voľného času.

Eshop BIG STAR pozýva na nákupy aj mužov, svoje šatníky tak majú možnosť obohatiť o trendové mikiny, napríklad s kapucňou, výrazným štepovaním, zaujímavými detailmi ako veľké vrecká či bez zapínania, ktoré sa dajú obliecť pod každý typ bundy. Tým dosiahnu vrstvenie, dnes veľmi módne a hlavne praktické.

Bez kapucne ani na krok

Materiál na ich výrobu je bavlna, tá je základ, okrem nej sa s obľubou využívajú aj pleteniny, hrubšie či tenké, elastické alebo látka typu flauš, ktorý je príjemne hrejivý a odolá aj tomu najchladnejšiemu počasiu. Farby, ktoré muži preferujú sú kaki, čierna, tmavomodrá, vzhľad džínsov, ale aj maskáčový vzor či vzájomné farebné kombinácie. S džínsami to bude perfektná dvojica na strávenie voľného času alebo prechádzku do prírody, vlastne všade, kam sa muži vyberú.