Deti

Všetko najlepšie!

Rok ubehne ako voda a ani sa nenazdáme a naše malé bábätko ma už rôčik, čo je pravda že výnimočná udalosť pre celú rodinu. Ja viem, že sa ako mama chcete vyblázniť na príprave oslavy a mať všetko dokonalé, no veďte, že ročné dieťa toto nepotrebuje. Postačí mu príjemná atmosféra v kruhu najbližších, ktorých pozná. Najlepšie je urobiť posedenie doma. Dajte mu upiecť tortu a urobte čo najviac fotiek na pamiatku. Nekupujte mu holdu hračiek, aj tak si to najskôr nebude pamätať.
Ale ak máte doma už tzv. „velkáča“, tak to je úplne o niečom inom. Také štvorročné dieťa vníma všetko. Doslova si všetko aj pamätá a tak mu urobiť oslavu narodenín je pre vás akoby povinnosťou, ak si to vaše dieťa samozrejme zaslúži. Možností máte hneď niekoľko.

balonky.jpg

Môžete pozvať obľúbených kamarátov zo škôlky ku vám domov a urobiť oslavu v byte alebo na záhrade. Fantázii sa medze nekladú. Skúste vymyslieť výzdobu na nejaké rozprávkovú tému. Zlaďte všetky doplnky, od pohárov až po papierové taniere, nafúkajte množstvo balónov a povešajte ich všade dookola. Taktiež môžete použiť rôzne konfety a ďalšie iné doplnky, nech je efekt čo najlepší. Aby vaše dieťa bolo najšťastnejšie v živote a vy samozrejme spokojná spolu s ním. Nezabudnite taktiež na tortu so sviečkami, dajte dieťaťu priestor aby sviečky sfúklo a želalo si niečo po čom túži.

narozeniny.png

Nemusí to byt oslava za tisíc euro, myslite na to, že aj malé veci sú krásne, ak sú robené s láskou. Ak sa necítite na to, že dokážete zorganizovať narodeninovú oslavu sama, môžete si nechať poradiť od profesionálov, no ale na tieto služby si pripravte peňaženku. Ďalšia možnosť ako svojmu dieťaťu urobiť krásny narodeninový deň niekde inde ako doma. Usporiadajte oslavu napríklad v rodinnom centre alebo v detskom klube kde je aj interiérové ihrisko. Tu vám v miestnosti určenej na oslavy pripravia peknú oslavu. Platíte väčšinou poplatok na jedno dieťa a v cene je vstup na ihrisko, občerstvenie – všetko podľa dohody.