Tovar

Ušetrite prírodu a aj peniaze

Vždy som túžila potom, aby som mala aspoň každých päť rokov nový nábytok, no kto by mal na to peniaze? Okrem iného, v dnešnej dobe, keď sa neustále hovorí hlave o ekológii, musíme myslieť na to, aby sme nášmu domovu, teda našej planéte, urobili po vôli a neboli takým človekom, ktorý ju bude zbytočne zahlcovať. Teraz už je to len o tom, že veci, s ktorými môžete pracovať, budú naozaj také, ako by ste si predstavovali. A ja som vedela, že keď chcem mať krásne veci v mojom byte, najlepšie bude, keď si ich sama vyrobím alebo aspoň zariadim tak, aby boli krásne.

čalounění
 
Niekedy je pre vás dôležité hlavne to, ako vyzerajú veci, ktoré ste naozaj urobili vy. A aj keď som si myslela, že nábytok nie je všetko dôležité a všetko, čo naozaj tvorí môj domov, nakoniec to bolo celé úplne inak, ako som si myslela.
 
Vždy, keď sa pozriem na to, v akom stave je moja sedačka, viem, že by som mala urobiť niečo iné, niečo oveľa lepšie a oveľa, ale naozaj oveľa podstatnejšie. Teraz sa už len musím pozrieť na to, čo je skutočne dôležité a vďaka čomu budú veci krásne a lepšie, ako by ste si mysleli. Rozhodla som sa, že ju vylepším vďaka tomu, že som objavila čalúnnictvo.
 
Keď si myslíte, že by ste mali niektoré veci urobiť presne také, ako by ste mali, musíte si to proste urobiť sami. A ja som sa rozhodla, že to bude presne to, po čom som kedy túžila. Viem, že to bude naozaj perfektné.

polštáře
 
Viete, čo je smiešne? Že som ušetrila planétu a aj peniaze. A to by asi takmer nikto nečakal, takže je jasné, že nakoniec to bude v prvom rade o tom, že veci sú dokonalé hlavne vtedy, keď je to pre vás to najlepšie, čo ste si kedy mysleli. Ale asi sa musíte proste hlavne pozrieť na to, že všetky veci sú skutočne dôležité. A keď je to nábytok, ja som sa tešila, že presne toto bude naozaj dôležité a skutočne perfektné. Teraz to je hlavne o tom, aby ste vedeli, čo chcete urobiť. A ja som to vedela.