Dom a byt

Urobte svoj obchodík atraktívnejším

Na to, aby vašu predajňu ľudia navštívili, by ich mala zaujať na prvý pohľad. Obchodíky, ktoré už z diaľky na ľudí doslova kričia, sú predurčené na úspech. Pokiaľ nie ste so svojou predajňou spokojní, je na čase ju pekne krásne prerobiť podľa vlastných predstáv.

Obchod so sklenenými dvermi, pred ktorými stojí bicykel.jpg
 
Najlepším riešením ako ľuďom čo najlepšie ukázať vašu pestrú ponuku tovaru, sú jednoznačne veľké sklenené výklady.Nevýhodou je ale to, že v niektorých prípadoch k takémuto riešeniu nemôžete pristúpiť. Pokiaľ ste v podnájme a majiteľ budovy s takýmto prerobením nesúhlasí, jednoducho neurobíte nič. Ďalším problémom sú historické budovy, kde od pamiatkarov povolenie nedostanete na deväťdesiatdeväť percent. No a v neposlednom rade, ak ste si obchod s veľkými sklenenými výkladmi už nekúpili, alebo neprenajali, takáto prerábka nestojí vôbec málo.
Omnoho lacnejším, rýchlejším a menej problematickejším riešením sú sklenené dvere. Na ich montáž nebudete potrebovať žiadne povolenia. Navyše sa vyhnete aj zdĺhavým stavebným prácam a úpravám. Staré dvere jednoducho vyberiete, maximálne budete musieť vymeniť zárubňu, pripevníte tie nové a je hotovo. V neposlednom rade určite oceníte aj ekonomickú stránku. Sklenené dvere, cena LMmont vás určite milo prekvapí.  Konkrétnu sumu zistíte najlepšie tak, že priamo oslovíte firmu. Väčšinou sa totiž takéto veci riešia podľa konkrétnej požiadavky, množstva materiálu a iných stoviek drobností. 

Sklenené dvere s ceduľkou „OPEN“.jpg
 
Dvere zo skla, môžete samozrejme pokojne skombinovať aj so spomínanými výkladmi, alebo celými sklenenými stenami.Takto v podstate dosiahnete ešte lepší efekt. Ak ich ale použijete iba samé, verte že nič nepokazíte. Zákazníci takúto zmenu len a len ocenia.
Ak sa rozhodnete vo svojej predajni použiť sklenené dvere, určite by ste sa mali poobzerať po tých, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla.V prípade obchodu, kde je množstvo tovaru, navyše nejaká tá hotovosť v pokladni, ide určite o veľmi rozumné riešenie.