Podnikanie

Pozitívna energia je v živote najdôležitejšia

 V živote je to ako na hojdačke. Rovnako tak aj v mysli mnohých z nás. Možno to poznáte aj vy. Sú pasáže v živote a určité obdobia, kedy sme od srdca radi, že vôbec existujeme a chceme sa pustiť do mnohých vecí. Skrátka máme dobrú náladu a sme radi, že si ten život dokážeme trochu užiť. Zároveň cítime silu a odhodlanie.

žena, smútok, starý dom

Žiaľ, ale možno ste zoznámení aj s tou druhou tvárou ľudskej mysle. Prekonávame etapu, kedy máme ten pocit, že to nezvládame a všetko ide proti nám. A keď sa aj dostaneme z týchto najhorších pocitov, potom to ešte chvíľu trvá, kým sa budeme cítiť „ok“. Nebojte sa, tiež som už mal takýchto stavov plné zuby a nechcem ich už nikdy zažiť. Čím je človek starší, tým si preto viac začne uvedomovať, že najlepší liek je uvedomiť si realitu. Uvedomiť si, že so strachom, plačom a sebaľútosťou naozaj nič nenapravíme! Že tým na seba priťahujeme zas len smútok a všetko to zlé, čo nechceme.

My preto  k sebe musíme priťahovať veci, čo pre nás majú pozitívny charakter! Tým k sebe pritiahneme potrebnú pozitívnu energiu. A v tom je to tajomstvo.

usmiata žena, hojdačka

Samozrejme je ťažké nejako od základu zmeniť svoj život. Nemám preto na mysli, že sa teraz musíte postaviť na nohy a už zajtra byť 100 %-ný, dokonalý, úspešný a nezničiteľný stroj. Také klišé! Chcem skôr poukázať na to, že aby ste sa vyhli ľútosti a zlej nálade, musíte sa vedieť spraviť šťastným! Nesmiete zanedbávať svoje ja.

Nech je to trebárs nejaké hobby ako knižky, dobrý film, možno videohry, šport,… čokoľvek, čo vás robilo šťastným, venujte sa tomu. Uvidíte, že nálada sa začne aspoň po troške zlepšovať a postupne sa budete cítiť stále lepšie. A áno, potom zas budete mať automaticky chuť pustiť sa do ďalších zaujímavých vecí a veci pôjdu lepším smerom.

Veľa ľuďom pomôžu aj služby spojené napríklad s výletom do mesta. Pri tejto príležitosti môžete skúsiť dobrú reštauráciu, kino, alebo atraktívnu tantra massage Bratislava Tantra, ktorá citlivo pracuje so sexuálnou energiou a dokáže vaše telo aj myšlienky obohatiť o nové životné sily a prebudiť šťastné emócie. A to je len jedno z X funkčných riešení!

4.8/5 - (5 votes)