Tovar

Chudnutie nemusí byť trápenie

Vždy mi bolo smiešne, keď ľudia lamentovali nad svojou postavou. Jednoducho som mala pocit, že je to hlúposť. Ako so sebou niekto môže byť nespokojný, veď o nič vážne predsa nejde, tak čo. Ale pravdou bolo, že nech sa dialo čokoľvek, ja som nemohla pribrať. Vždy mi všetci vraveli, že aj to sa raz obráti a že aj to bude niečo, čo sa zmení, ale ja som im nechcela veriť. Mala som, pretože nech sa dialo čokoľvek, po pôrode moje kilá začali stúpať raketovou rýchlosťou hore. Nepomáhal mi pohyb, nepomáhalo mi nič. Vedela som, že to chce niečo radikálne. Bála som sa však, že keď to preženiem, stratím s kilami aj energiu. A to bolo niečo, o čo som naozaj nestála.

kukuřice

Je smiešne, že som tak veľmi dbala o to, aby som schudla, že mi vôbec nenapadlo, že by som sa mohla zaoberať niečím úplne iným. Napríklad tým, čo som mala priamo pred nosom. Pre mňa to bola bielkovinová dieta. Naozaj by som neverila tomu, že mi niečo podobné pomôže a že budem chudnúť naozaj veľmi rýchlo bez toho, aby mi to nejakým závažným spôsobom ublížilo. Bolo to až smiešne, pretože to šlo fakt tak rýchlo, že sa mi tomu nechcelo veriť a najlepšie na tom bolo, že som stále mala dosť energie na to, aby som sa venovala svojim deťom. Je zvláštne, že je to tak.

hubnutí

Odvtedy odporúčam túto formu chudnutia všetkým mojim kamarátkam bez rozdielu. Sedí naozaj každému a je fajn, že nech sa deje čokoľvek, vždy mám pocit, že niečo jem. Nemám pocit, že hladujem alebo že som stále hladná, ako som to mala napríklad pri iných metódach chudnutia, ktoré som predtým skúšala. Preto to bolo pre mňa naozaj veľmi perfektné a až priam fascinujúce. Je fajn, keď sa na niečo takéto zameriate. Potom už viete, na čom vám má naozaj záležať, a to je niečo, čo vám nikto iný nedá. Skúste to a uvidíte, že všetko, čo ste doteraz robili bolo zlé. Toto je cesta k zdravému chudnutiu.